AHP50AJB-4R7
MFR.Part #
AHP50AJB-4R7
JLCPCB Part #
C1568717
Description
4.7Ω 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS