MFR1WSFBF52-3M92
MFR.Part #
MFR1WSFBF52-3M92
JLCPCB Part #
C1385047
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS