MFR1WSFRF52-3K92
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-3K92
JLCPCB Part #
C1753726
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS