MFR1WSFBE52-54K9
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-54K9
JLCPCB Part #
C1377369
Description
-55℃~+155℃ 1W 54.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS