AF0201DR-07221KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF0201DR-07221KL
JLCPCB Part #
C2125482
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 221kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS