MFR1WSFBE52-3M48
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-3M48
JLCPCB Part #
C1385232
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.48MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS