MFR1WSFBE52-294R
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-294R
JLCPCB Part #
C1377218
Description
-55℃~+155℃ 1W 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS