AC2512FK-0735K7L
MFR.Part #
AC2512FK-0735K7L
JLCPCB Part #
C2134890
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 35.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS