MFR1WSFBE52-1M24
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-1M24
JLCPCB Part #
C3437961
Description
-55℃~+155℃ 1.24MΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS