MFR1WSFBE52-1K1
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-1K1
JLCPCB Part #
C1376718
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS