MFR1WSFBE52-12K
MFR.Part #
MFR1WSFBE52-12K
JLCPCB Part #
C1377304
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS