MFR1WSDRE52-1M32
MFR.Part #
MFR1WSDRE52-1M32
JLCPCB Part #
C1759160
Description
-55℃~+155℃ 1.32MΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS