HHV-50FB-52-6M98
MFR.Part #
HHV-50FB-52-6M98
JLCPCB Part #
C3449382
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98MΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS