MFR1WSDRD52-160K
MFR.Part #
MFR1WSDRD52-160K
JLCPCB Part #
C1758662
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS