RC1206FR-10806RL
MFR.Part #
RC1206FR-10806RL
JLCPCB Part #
C5862259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS