MFR100FTF73-261R
MFR.Part #
MFR100FTF73-261R
JLCPCB Part #
C1385328
Description
-55℃~+155℃ 1W 261Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS