SR0805JR-472R2L
MFR.Part #
SR0805JR-472R2L
JLCPCB Part #
C5925250
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS