MFR100FTF73-20R5
MFR.Part #
MFR100FTF73-20R5
JLCPCB Part #
C1385036
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS