HHV1WSJT-73-120KY
MFR.Part #
HHV1WSJT-73-120KY
JLCPCB Part #
C1395179
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS