RT0603BRD077R5L
MFR.Part #
RT0603BRD077R5L
JLCPCB Part #
C861566
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.5Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS