MFR100FTF52-750R
MFR.Part #
MFR100FTF52-750R
JLCPCB Part #
C3362390
Description
-55℃~+155℃ 1W 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS