AHA500FB-178R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AHA500FB-178R
JLCPCB Part #
C1567613
Package
Plugin
Description
178Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS