RT0603WRD0762RL
MFR.Part #
RT0603WRD0762RL
JLCPCB Part #
C1716495
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω 75V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS