MFR100FTE52-226R
MFR.Part #
MFR100FTE52-226R
JLCPCB Part #
C1384688
Description
-55℃~+155℃ 1W 226Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS