AC1210JR-071R1L
MFR.Part #
AC1210JR-071R1L
JLCPCB Part #
C728059
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS