MFR100FRF73-11K3
MFR.Part #
MFR100FRF73-11K3
JLCPCB Part #
C1761605
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS