CFR-12JR-52-3R9
MFR.Part #
CFR-12JR-52-3R9
JLCPCB Part #
C1765900
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 167mW 3.9Ω Carbon Film Resistor ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS