MFR100FRF52-348R
MFR.Part #
MFR100FRF52-348R
JLCPCB Part #
C1761294
Description
-55℃~+155℃ 1W 348Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS