RC2010JK-07160RL
MFR.Part #
RC2010JK-07160RL
JLCPCB Part #
C4288358
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS