MFR100FRF52-1K2
MFR.Part #
MFR100FRF52-1K2
JLCPCB Part #
C1759946
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS