PE2512DKE070R027L
MFR.Part #
PE2512DKE070R027L
JLCPCB Part #
C1706581
Description
1W 27mΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS