MFR100FRE52-78R7
MFR.Part #
MFR100FRE52-78R7
JLCPCB Part #
C1760795
Description
-55℃~+155℃ 1W 78.7Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS