FMP-50FRF52-19K1
MFR.Part #
FMP-50FRF52-19K1
JLCPCB Part #
C20145082
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS