MFR100FRE52-20K5
MFR.Part #
MFR100FRE52-20K5
JLCPCB Part #
C1761441
Description
-55℃~+155℃ 1W 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS