MFR100FRE52-43R2
MFR.Part #
MFR100FRE52-43R2
JLCPCB Part #
C1759525
Description
-55℃~+155℃ 1W 43.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS