FMP100JR-52-160K
MFR.Part #
FMP100JR-52-160K
JLCPCB Part #
C1750974
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS