MFP50SCRD52-6K04
MFR.Part #
MFP50SCRD52-6K04
JLCPCB Part #
C1767040
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS