MFR-12FRF52-46K4
MFR.Part #
MFR-12FRF52-46K4
JLCPCB Part #
C1742980
Description
-55℃~+155℃ 167mW 46.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS