MFP50SBRE52-2K03
MFR.Part #
MFP50SBRE52-2K03
JLCPCB Part #
C1770152
Description
-55℃~+155℃ 2.03kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS