FMP100FRF52-324K
MFR.Part #
FMP100FRF52-324K
JLCPCB Part #
C1755472
Description
-55℃~+155℃ 1W 324kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS