MFP50SBRE52-1K89
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRE52-1K89
JLCPCB Part #
C1768681
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS