FMP100FTF52-5K9
MFR.Part #
FMP100FTF52-5K9
JLCPCB Part #
C1380825
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS