MFP50SBRE52-1K7
MFR.Part #
MFP50SBRE52-1K7
JLCPCB Part #
C3461491
Description
-55℃~+155℃ 1.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS