MFP50SBRE52-124R
MFR.Part #
MFP50SBRE52-124R
JLCPCB Part #
C3554739
Description
-55℃~+155℃ 124Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS