MFP50SBRD52-806R
MFR.Part #
MFP50SBRD52-806R
JLCPCB Part #
C3488073
Description
-55℃~+155℃ 500mW 806Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS