RC0402DR-07750KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0402DR-07750KL
JLCPCB Part #
C2943473
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 750kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS