MFP50SBRD52-70R6
MFR.Part #
MFP50SBRD52-70R6
JLCPCB Part #
C1776437
Description
-55℃~+155℃ 500mW 70.6Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS