AHA25AFB-86R6
MFR.Part #
AHA25AFB-86R6
JLCPCB Part #
C5942324
Description
25W 86.6Ω Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS