MFP50SBRD52-62K4
MFR.Part #
MFP50SBRD52-62K4
JLCPCB Part #
C1777013
Description
-55℃~+155℃ 500mW 62.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS