MFP50SBRD52-10K4
MFR.Part #
MFP50SBRD52-10K4
JLCPCB Part #
C3457782
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS